Лазерная эпиляция ТЦ Кадор

Лазерна епіляція ніг у Одесі

Лазерна епіляція ніг у Одесі

Лазерна епіляція ніг в Одесі – це найбільш ефективний і безболісний шлях набуття бажаної досконалості. Кілька коротких сеансів назавжди подарують вам шовковисту шкіру, без волосків, що вросли, і рубців. У порівнянні з іншими способами видалення волосся на ногах (звичайний епілятор, віск, гоління) Вплив імпульсами високої частоти відрізняється стійким результатом. На відміну від електричної епіляції ніг, сеанс проходить у 6-8 разів швидше і займає не більше 30 хвилин.

Записаться

Час: не більше 30 хвилин

Ефект: 1 сеанс прибирає до 30% волосся

Бонус: видаляє пігментацію, омолоджує та підтягує шкіру

Правда: комфортна процедура без болю

 

Спеціально для Вас:

  • Суперсучасний лазер Light Sheer Desire з великою насадкою та рекордною частотою імпульсу.
  • Сертифіковані спеціалісти з великим досвідом роботи.
  • Комфортні умови та індивідуальний підхід до кожного відвідувача.

В Одесі центр лазерної епіляції «Рremier Laser» добре відомий усім, хто цінує своє здоров’я та час!

Переваги лазерної епіляції ніг в Одесі з апаратом Light Sheer Desire

За рахунок застосування насадки великого розміру лазерна епіляція ніг відбувається не тільки в кілька разів швидше, а й без болючих відчуттів. Технологія вакуумного посилення усуває характерний дискомфорт, роблячи епіляцію ніг лазером схожою на апаратний масаж. Процедуру добре переносять навіть пацієнти із низьким порогом чутливості.

Великий розмір робочої плями дозволяє охоплювати великі ділянки тіла при мінімізації кількості імпульсів. Хвилі 805 нм ідеально підходять для будь-якого віку та навіть дуже засмаглої шкіри, а також для клієнтів з гормональними порушеннями. Лазерна епіляція ніг в Одесі дозволяє в перший же сеанс позбутися 30% небажаної рослинності. Приємним бонусом стане попутне вирішення таких косметичних проблем, як пігментація, в’ялість шкіри тощо.

Безпека лазерної епіляції ніг

Безпека цієї методики підтверджена 15 роками клінічних досліджень, десятками тисяч позитивних відгуків європейських та українських клієнтів. Наша апаратура проходить регулярну технічну діагностику та обслуговування. Лазерна епіляція ніг впливає «прицільним» методом на корінь волоска, не викликаючи пошкодження навколишніх тканин. Для кожного пацієнта підбирається індивідуальна схема впливу (час, інтенсивність, кратність сеансів) з урахуванням його фототипу та особливостей організму. На нашому сайті розміщено рекомендації для пацієнтів щодо правильної підготовки до процедури лазерної епіляції ніг. За потреби ви завжди можете отримати додаткову консультацію у наших фахівців.

Підготовка до сеансу лазерної епіляції ніг

  • За 2 тижні до проведення лазерної епіляції ніг варто виключити перебування під відкритим сонячним промінням, а також застосування певних медпрепаратів (антибіотики тетрациклінового ряду, фторхіналони).
  • Протягом 3 тижнів до процедури не варто видаляти рослинність на даній ділянці механічним або хімічним способом (гоління допускається).
  • Протягом 3 діб до обробки не наносьте на поверхню шкіри косметичні чи лікарські засоби, що містять спирт.
  • У день процедури за 3-4 години необхідно акуратно та ретельно поголити поверхню.

Косметологічний центр «Рremier Laser» цінує свою репутацію та максимально зацікавлений в успіху кожного клієнта. Ми гарантуємо еталонний рівень проведення лазерної епіляції ніг та вартість , яка сподобається кожному!

  (068) 787-64-66
×
Записатися на процедуру епіляції тотальне бікіні×
Записатися на процедуру епіляції пахви×
Записатися на процедуру епіляції гомілки×
Записатися на процедуру вакуумно-роликовий масаж×
Записатися на прийом - вакуумне чищення Hydroluxx×
Записатися на процедуру збільшення губ×
Записатися на процедуру
мікрострумова терапія×
Записатися на процедуру
лазерної епіляції верхньої губи×
Записатися на
Безліміт×
Записатися на процедуру лазерної епіляції ніг×
Отримати знижку 50% *лише для нових клієнтів на апараті MedicalaserНаверх