Лазерная эпиляция ТЦ Кадор

Дорогі клієнти! У грудні 2021 року ми здійснили заміну апарату Lumenis Light Sheer Desire на новий, останнього покоління. Найкраще для кращих!

Подробиці акцій, що діють, уточнюйте у адміністратора за тел. 0687876466

Відгуки*

(*Думки користувачів є суб'єктивними)
lumenis

Лазерна епіляція Одеса від Premier Laser – це:

Технічна оснащеність, інноваційні підходи щодо омолодження та корекції естетичних недоліків обличчя та тіла з високим рівнем обслуговування.
Наш салон лазерної епіляції розташований у самому центрі Одеси, та пропонує повний спектр косметологічних та anti-age послуг: лазерна епіляція, біоревіталізація, мезотерапія.

Послуги лазерної епіляції Одеса з новим діодним лазером!

Лазерна епіляція Одеса лазерна епіляція Одеса

Лазерна епіляція в Одесі стала можливою завдяки придбанню нашим салоном лазера останнього покоління 2021 року випуску Light Sheer Desire від всесвітньо відомої американської компанії Lumenis.

Головна перевага при процедурі лазерної епіляції з максимальним ефектом – ручка HS із запатентованою технологією вакуумного посилення!

Девіз успіху салону лазерної епіляції Premier Laser – ефективність, безпека, безболісність!


LightSheer Sertificate

Найкраща пропозиція лазерної епіляції в Одесі

Тепер лазерна епіляція в Одесі можлива за допомогою супер сучасного обладнання LightSheer® DESIRE™ і пропонує Вам по-справжньому безболісну та швидку епіляцію волосся на всіх ділянках тіла.

LightSheer® DESIRE

ЕС за допомогою унікальної технології вакуумного посилення апарату Lumenis, лазерна епіляція в Одесі від Premier Laser стала лідером за швидкістю та комфортом проведення всіх процедур з видалення волосся лазером.

Переваги лазерної епіляції в Одесі
на лазері LightSheer® DESIRE™

 • Велика насадка, що сприяє захопленню більшої площі шкірного покриву
 • Найменша кількість імпульсів, що робить процедуру лазерної епіляції безболісною
 • Комфорт під час проведення процедури
 • Висока швидкість видалення волосся на будь-яких ділянках тіла

Швидкість процедури лазерної епіляції

Усі процедури, що проходять на апараті для лазерної епіляції LightSheer Desire™, відбуваються в 3-4 рази швидше, ніж на інших апаратах-аналогах, за рахунок великого розміру унікальної насадки HS. Наприклад, лазерна епіляція ніг повністю займає не більше 15-20 хв.

Абсолютна безболісність лазерної епіляції з апаратом LightSheer Desire

Завдяки запатентованій системі вакуумного посилення процедура більше нагадує масаж ніж епіляцію.

Безпека проведення епіляції лазером

Більше п'ятнадцяти років випробувань, понад 100 наукових праць та безліч схвалень FDA передбачають повну безпеку та відсутність шкоди для здоров'я при ефективному видаленні волосся.
(*Результати можуть залежати від індивідуальних особливостей організму)

  • Апарат для лазерної епіляції LightSheer Desire містить велику насадку HS, яка здатна працювати з більшою площею тіла, що в свою чергу забезпечує максимальну швидкість і зниження часу процедур лазерної епіляції. Ця перевага полягає в тому, що до волосяних фолікулів потрапляє більша кількість фотонів, що призводить до зниження потреби використання високих температур і виключають можливість опіків при лазерній епіляції.

   Для максимальної та ефективної дії на волосяні фолікули, апарату для лазерної епіляції LightSheer® DESIRE™ необхідно всього 12 ДЖ/см2 замість 30 ДЖ/см2 як у звичайного діодного лазера, який використовується під час лазерної епіляції.

  • Великий розмір ручки HS апарату для лазерної епіляції LightSheer Desire мінімізує кількість імпульсів для покриття всієї зони тіла і волосяного покриву, а значить швидкість процедури лазерної епіляції скорочується в рази.

   Можливість проведення лазерної епіляції на великих зонах, таких як повністю ноги чи спина, за мінімальний час процедури (в 3-5 разів швидше, ніж на звичайному лазері). Час процедури лазерної епіляції триватиме лише 15–20 хвилин.

  • Функція вакуумного посилення ділянки шкіри сприяє максимальному зниженню неприємних відчуттів від лазерної епіляції.

   Під час проведених досліджень клієнтів просили дати оцінку за шкалою від 1 до 10 на хворобливі відчуття від процедури лазерної епіляції на апараті LightSheer® DESIRE™ без анестезії. Результат: максимальну болючість оцінили 4 бали.

   Для прикладу, в рамках того ж дослідження процедура на звичайному олександритовому лазері (довжина імпульсу, якого становила 755 нм, який широко застосовується в багатьох центрах) набрала 8–9 балів і це з анестезією!

desire

Лазерна епіляція в Одесі за інноваційними технологіями

Технологія лазерної епіляції – це інноваційний метод видалення волосяного покриву, який демонструє результати першого сеансу. Ми працюємо з діодним апаратом лазерної епіляції LightSheer® DESIRE™, який по праву визнаний "золотим стандартом" лазерної епіляції. Цей лазер дозволяє досягати максимально ефективних результатів з максимальним комфортом, за мінімальний час та безболісними відчуттями.

Переваги лазерної епіляції від однієї процедури

Тепер лазерна епіляція в Одесі від нашого салону Premier Laser є безпечною, ефективною процедурою видалення волосся з максимально довгим результатом. Одна процедура містить кілька переваг:


1 Безпека, гігієнічність, зручність, ефективність та швидкість проведення процедур лазерної епіляції.

2 Використовується на всіх ділянках тіла: обличчя, шия, груди, пахви, руки, ноги, груди, спина, пах.

3 Цілком безпечна для будь-якого віку та статі.

4 Дає максимальні результати після першого сеансу та на тривалий час.

5 Запобігає проблемам зі шкірою: подразнення, вросле волосся, запалення і т.д.

6 Мінімізує кількість волосся навіть у разі наявності гормональних проблем.

7 Робить шкіру гладкою, шовковистою та помолоділою, завдяки впливу світла та тепла на колаген.

8 Покращує спортивні результати, зменшує пітливість, робить заняття спортом більш гігієнічними та практичними та підвищує комфорт при масажі.

Результат лазерної епіляції в Одесі

Лазер не тільки подарує вашій шкірі свободу від волосся, але і в цілому зробить її більш привабливою і молодою. Лазер стимулює утворення колагену в шкірі, що робить її більш гладкою та шовковистою.

Лазерна епіляція в Одесі.

Лазерна Епіляція Одеса – гарний спосіб вирішити делікатне питання сучасним та ефективним способом. Сьогодні існує безліч косметологічних кабінетів, які пропонують послуги лазерної епіляції в Одесі. У Premier Laser використовується сучасний та професійний лазер для проведення комфортної та безпечної процедури! Наші фахівці проведуть процедуру з видалення небажаного волосся швидко та ефективно! Бажаєте зробити лазерну епіляцію в Одесі? Тоді чекаємо на Вас в Premier Laser! У Premier Laser можна провести процедури лазерної епіляції всіх зон: лазерна епіляція ніг, гомілок, пахв, обличчя, зона бікіні та інші частини тіла. Процедура лазерної епіляції в Одесі відбувається у кілька етапів. Такий спосіб видалення волосся дуже ефективний та безпечний для Вашого здоров'я! Після процедур лазерної епіляції в Одесі Ви зможете забути про проблему з волоссям у делікатних зонах тіла. Не потрібні більше верстати та тримери, забудьте про воскову депіляцію та інші застарілі та тимчасові способи позбавлення від волосся. Цей координальний метод позбавлення волосся користується популярністю як у жінок так і у чоловіків!

Лазерна епіляція Одеса

Лазерна епіляція – це процедура, що дозволяє назавжди видалити волосся лазером у тих місцях, де це не потрібно чи турбує. Видалення небажаного волосся за допомогою лазера є надзвичайно ефективним. Ефект видно вже після першої процедури. Більшість волосся випадає (через 10-14 днів після лікування), але лікування ефективне тільки для волосся у фазі росту, тому кількість назавжди віддаленого волосся буде відповідати кількості волосся, в якому були зруйновані матричні клітини. Лазерна епіляція Одеса – це те, на що варто звернути увагу! Як працює лазерна епіляція?
Принцип дії лазера ґрунтується на селективному фототермолізі. Він руйнує волосся за допомогою інтенсивного імпульсного світла, яке спалює живильні клітини волосся (розташоване у волосяному фолікулі), тим самим перешкоджаючи регенерації та росту волосся. Після процедури все волосся випадає, тому що все воно нагрівається (згоряє), але назавжди видаляється тільки те, що знаходилося у фазі росту (анагену).
Відсоток видалення волосся залежить від місця епіляції (наприклад, на спині це 30%, а на плечі лише близько 16%). Наступне лікування проводиться з таким інтервалом часу, щоб не видалене волосся (тобто не пошкоджені фолікули) регенерували достатньо, щоб утворився стрижень волосся, а волосся все ще залишалося у фазі анагену. Зазвичай, це період від 4 до 6 тижнів після першого лікування. Якщо волосся регенерує швидше, лікування слід проводити якомога раніше. Рекомендації перед процедурою лазерної епіляції

• Припиніть висмикувати волосся за 4 тижні до процедури.
• Не засмагайте щонайменше 3 тижні до лікування та в період між процедурами.
• Не використовуйте креми для депіляції щонайменше за 1 тиждень до процедури.
• Уникайте використання щонайменше за місяць до процедури: ліки від сонячної алергії (мінімум 2 тижні після закінчення лікування), креми, що містять ізотретиноїн, ретинол,
вітамін С; фруктові кислоти; трави календули, звіробій, чаї для схуднення, косметика та ліки, що викликають надмірне відлущування.

Вам не потрібно готуватись до лікування. Волосся слід голити, бажано за день до процедури. Ми не використовуємо креми, мазі, антиперспіранти чи парфумерію на обробленій шкірі.
Ефект від процедури лазерної епіляції – справа індивідуальна. Кожна шкіра реагує по-своєму – може виникнути місцеве почервоніння, еритема, незначна зміна кольору. У разі сумніву проконсультуйтеся з лікарем. Лазерна епіляція в Одесі – перевірені та ефективні процедури з мінімальними больовими відчуттями.

  (068) 787-64-66
×
Записатися на процедуру епіляції тотальне бікіні×
Записатися на процедуру епіляції пахви×
Записатися на процедуру епіляції гомілки×
Записатися на процедуру вакуумно-роликовий масаж×
Записатися на прийом - вакуумне чищення Hydroluxx×
Записатися на процедуру збільшення губ×
Записатися на процедуру
мікрострумова терапія×
Записатися на процедуру
лазерної епіляції верхньої губи×
Записатися на
Безліміт×
Записатися на процедуру лазерної епіляції ніг×
Отримати знижку 50% *лише для нових клієнтів на апараті MedicalaserНаверх