Лазерная эпиляция ТЦ Кадор

Лазерна епіляція зони бікіні у Одесі

Лазерна епіляція зони бікіні у Одесі

Лазерна епіляція зони бікіні у Одесівідноситься до найбільш затребуваних косметологічних послуг. Це ефективна альтернатива таким традиційним способам як видалення волосся зон бікіні за допомогою традиційного епілятора, гоління, воску.

Тепер вам не доведеться по кілька тижнів відрощувати волосся в «проблемному місці» для результативного впливу, терпіти біль під час самої процедури або лікувати ускладнення (фолікуліт, подразнення шкіри, волоски, що вросли). Стандартний сеанс лазерної епіляції зони бікіні в Одесі займає трохи більше 15 хвилин!

Записаться

Час: не більше 10-15 хвилин

Ефект: 1 сеанс прибирає до 30% волосся

Бонус: видаляє пігментацію, омолоджує та підтягує шкіру

Правда: комфортна процедура без болю

 

Наш центр пропонує:

  • Інноваційний лазер Light Sheer Desire з великим розміром насадки.
  • Послуги косметологів із солідним стажем роботи, які пройшли спеціальне навчання.
  • Комфортна обстановка та приємні ціни.

«Рremier Laser» – відома клініка косметології в Одесі, яка дорожить своєю бездоганною репутацією. За час своєї роботи ми постійно вдосконалюємо методики, оновлюємо обладнання та намагаємось зробити перебування клієнтів максимально комфортним.

Переваги лазерної епіляції зон бікіні в Одесі:

Лазерна епіляція бікіні в Одесі проходить швидко і не викликає больових відчуттів, завдяки застосуванню широкої насадки з технологією ваккумного посилення. Це дозволяє провести обробку зони бікіні великої ділянки за мінімальний термін, забезпечуючи подачу високочастотних імпульсів безпосередньо до кореня волосся.

Отже, необхідна кількість робочих імпульсів знижується, без втрати високого ефекту процедури. При цьому вплив виявляється безпосередньо на волосяний мішок, не торкаючись навколишніх тканин. За відчуттями пацієнтів, сеанс лазерної епіляції схожий на апаратний масаж. Лазерна епіляція зони бікіні в Одесі не викликає дискомфорту навіть у клієнтів з низьким порогом болю. На додаток до основного ефекту пацієнти позбавляються пігментних плям і розширених пір, їх шкіра стає більш пружною та привабливою.

Безпека процедури лазерної епіляції зон бікіні від Premier Laser

Лазерна епіляція зон бікіні в Одесі дуже популярна, проте не кожен салон краси піклується про безпеку своїх відвідувачок. У нашому центрі апаратура проходить планову технічну діагностику та обслуговування. Кваліфіковані фахівці підбирають для кожного клієнта індивідуальну схему – час та кратність процедур, інтенсивність хвильового імпульсу.

Видалення волосся в області бікіні із застосуванням хвиль 805 нм рекомендується для будь-якого фенотипу та будь-якого віку, а також – для пацієнтів, які страждають на гормональні захворювання. Підтвердженням безпеки методики є десятки тисяч позитивних відгуків у всьому світі, а також понад 15 років науково-клінічних досліджень у найкращих медичних центрах Європи. На сайті можна прочитати правила підготовки до сеансу. На всі додаткові питання можна отримати консультацію косметологів центру у віддаленому режимі або під час прийому.

Підготовка до епіляції зон бікіні:

  • За 21 день до дати обробки слід відмовитися від усіх способів видалення волосся в ділянці впливу, крім гоління.
  • За 14 днів до епіляції лазером зони бікіні необхідно припинити прийом антибіотиків тетрациклінового та хінолонового ряду.
  • За 3 дні до процедури забороняється нанесення крему та спиртовмісних рідин.
  • У день обробки проводять дбайливе та ретельне гоління зони бікіні.

Центр «Рremier Laser» – це еталонна якість, привітний прийом та доступні ціни!

  (068) 787-64-66
×
Записатися на процедуру епіляції тотальне бікіні×
Записатися на процедуру епіляції пахви×
Записатися на процедуру епіляції гомілки×
Записатися на процедуру вакуумно-роликовий масаж×
Записатися на прийом - вакуумне чищення Hydroluxx×
Записатися на процедуру збільшення губ×
Записатися на процедуру
мікрострумова терапія×
Записатися на процедуру
лазерної епіляції верхньої губи×
Записатися на
Безліміт×
Записатися на процедуру лазерної епіляції ніг×
Отримати знижку 50% *лише для нових клієнтів на апараті MedicalaserНаверх